RAKİP ARAŞTIRMA

INTEXIMA ile rakiplerinizi gerçek verilerle gözlemleyecek, ihracat stratejinizi buna göre belirleyerek yeni müşteriler kazanacaksınız.

Veritabanımızdaki bilgiler, gümrük verilerini paylaşma mevzuatları uygun olan ülkelerin gümrük ve ticaret müdürlüklerinden veya yetkili kuruluşlarından alınmış hali hazırda ithalat/ihracat yapan gerçek alıcı ve satıcı bilgileri, ürün fiyatı, ticaretin volüm ve fiyatına hakim olabildiğimiz bilgilerdir. Böylece ihracat / ithalat rekabetinde, rakiplerinizin önüne geçmeniz kolaylaştırırız. Yeni müşteri ve tedarikçilere INTEXIMA ile nokta atışı yaparak ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra girmek istediğiniz pazarın en çok satılan ürünlerine erişebilecek, ürün portföyünüz için ticari analizleri yapabileceksiniz.

İhracatın en önemli aşamalarından olan rakip analizi ile ilgili detaylı bilgi için Rakip Analizi Nedir ve Nelere Dikkat Edilmelidir?” konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

INTEXIMA’nın uluslararası alıcı ve piyasa rekabet bilgilerini içeren geniş veritabanından yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com